ŠKOLA JE OTEVŘENA! Učíme také on-line. Kontaktujte nás a my znovu nastavíme vaše kurzy. Řešení najdeme. +420 732 941 841


Kurzy

Vybírejte z kurzů, které jsme již u našich klientů realizovali, nebo nás kontaktujte pro konzultaci. Na jejím základě postavíme kurz na míru.
Veškeré kurzy/workshopy jsme schopni vyučovat v českém i anglickém jazyce.

Pro firmy

Workshopy pro vaše zaměstnance, jednotlivce i celé týmy. Vždy pouze pro jednu firmu – nikdy nedochází ke sloučení s dalšími klienty.

Efektivní komunikace

Ničí vás příliš dlouhé porady? Než se kolegové vyjádří, tak vystojíte důlek? Máte pocit, že neděláte nic jiného, než si vysvětlujete, kdo co jak myslel?
Spočítejte si, kolik času trávíte takovými zbytečnostmi. A kolik únavy to přináší. Změňte to! Pomůžeme vám.

E-mailová komunikace

Máte v mailech zmatek? Rozesíláte všechno všem a potom doufáte, že někdo úkol vyřeší? Chytáte se za hlavu, když příjemci v kopiích reagují na e-mail a spamují další osoby? A co zveřejnění hromady kontaktů, které patří do skrytých kopií? Nastavíme s vámi správné návyky a vysvětlíme pravidla. Uvidíte, jak rychle se věci změní!

Komunikace na sociálních sítích

Ach ty sociální sítě. A nejen Facebook. I interní chaty a komunikátory. I na nich se dá vyrobit mnoho nepříjemností, které pramení z pouhého nedorozumění. Při správném používání jsou ale efektivním pomocníkem a nositelem dobrého jména. Pojďte s námi objevit jejich výhody!

Vyjednávání v konfliktních situacích

Když vzniklo slovo, vznikl zmatek. A když se zmatek podpoří neústupnou povahou, ne právě dobrými firemními vztahy nebo třeba dlouhodobou frustrací, je problém na světě. Pojďte se naučit ho řešit. Konfliktní situace a krizová komunikace může být zajímavá. Mnohem více, než si umíte představit. Přesvědčíme vás o tom.

Podávání a přijímání kritiky

Pozor, tohle je těžká věc! O nás, obyvatelích Česka, se často říká, že neumíme konstruktivně kritizovat. A už vůbec neumíme kritiku přijímat. Ale ona i kritika má něco do sebe a dá se udělat velmi dobře. A přijmout s grácií. Že nevěříte? V tom případě nám bude ctí vám to ukázat!

Vyhodnocování informací

Také vás stále překvapuje, čemu jsou lidé ochotni uvěřit? A jak často podléháme špatným informacím a děláme si z nich závěry? Napadlo vás, kam až mohou mylné závěry člověka přivést? A že nejvíce konfliktů v práci i ve společnosti je právě z těchto důvodů? Předejděte dalším takovým a přijďte na kloub správným informacím.

Kompetence řídících pracovníků

Řídit tým je nesnadná věc. To ví ten, kdo tým někdy řídil nebo řídí. Dennodenní mravenčí práce, komunikace, zádrhely, vysvětlování, zacyklení, motivování, urovnávání konfliktů. A to vše jaksi přirozeně navíc, ke své běžné práci. A pocit, že to nikdo nevidí a neocení. Opravdu není cesta, jak nastavit kompetence a být efektivnější? Je! A My vám ji ukážeme!

„Provozně slepý“ management

Stagnují vaši lidé a připadá vám, že vás neberou vážně? Šíří se chodbové (kuchyňkové) řeči a vy nevíte, jak tomu zamezit? Domníváte se, že jakmile opustíte kancelář, přestane se pracovat a začne zábava? Atmosféra ve firmě není optimální? Jak dalece jsou vaše představy opodstatněné a co jsou „produkty“ aktuálního ovzduší ve firmě? Poznejte s námi zákoutí vaší společnosti, prokoukněte i ta méně příjemná místa a staňte se sebevědomým managementem!

Time management

Ach to neustálé nestíhání, děsivé deadliny a frustrace z nestíhatelných úkolů. A potom ti kolegové, co nedodávají podklady včas… Noční můra vašich projektů? Udělejte tomu konec jednou pro vždy. Naučíme Vás lidsky a srozumitelně, jak plánovat a nedělat z time managementu přílišnou vědu.

Projektové řízení - kurz

V tomto kurzu společně projedeme zásady projektového řízení, historický vývoj a okolnosti jeho vzniku jako zvláštního oboru. Hlavní důraz budeme věnovat otázkám správného nastavení cílů, porozumění role projektového manažera a hranice jeho zodpovědností vzhledem k ostatním složkám firmy. Podíváme se také na nástroje, o které se může projektový manžer při práci opřít. Důraz bude ale především kladen na selský rozum a na skutečnost, že každý vědomě i nevědomě v profesním i osobním životě zásady projektového řízení používáme.

Projektové řízení - poradenství

Rádi poskytneme podporu při řešení vašich projektů. Převezmeme zodpovědnost za proces řízení, včetně vedení porad, teamových jednání a reportingu pro management firmy. Zaměstnanci vaší firmy budou tak mít větší prostor věnovat se odborné stránce projektu.

ANALÝZA SITUACE VE SPOLEČNOSTI

Před přípravou každého kurzu/workshopu s vámi probereme váš pohled na věc. Vyslechneme, co vás trápí a kde vidíte problém. Navrhneme kurz/workshop a jeho náplň s vámi probereme předem.

Cena:

Cenu kurzu/workshopu stanovujeme individuálně. Rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci.
Na cenu má vliv hodně faktorů, zejména:

  • Téma kurzu a do jaké hloubky se musí jít – napoví nám to analýza
  • Počet účastníků kurzu
  • Místo konání – zda v našich nebo vašich prostorech
  • atd.

Napište nám a dáme hlavy dohromady. Kontaktujte: lada.a@magicenglish.cz, 734 641 751

Pro veřejnost

Přesvědčte učitele, že to umíte…

Znáte to. Stojíte u tabule a víte, že to umíte. Ale nějak to neleze ven. Vysvětlujete vše svými slovy a vyučující není spokojen? Pak máte problém, který snadno vyřešíme. Získejte s námi sebevědomí a naučte se prosadit. Buďte přesvědčivý pro učitele a profesory.
Kurz je nabízen žákům ZŠ i SŠ. Velmi vhodný pro přípravu na ústní část maturitní zkoušky.

Toto téma lze pojmout buď jako workshop (2 odpoledne) nebo pozvolnou několikatýdenní výuku.

Přesvědčte šéfa, že máte spoustu dobrých myšlenek a nápadů

Nosíte v hlavě užitečné myšlenky? Máte požadavky na své manažery a neumíte si je obhájit? Připadáte si přehlížení? Tak to změňte! Pojďte se s námi naučit pár triků a natrénovat si, jak postupovat. Nebojte se. Přesvědčíme vás, že v každém z nás je kus diplomata!

V případě zájmu kontaktujte: lada.a@magicenglish.cz, 734 641 751.