ŠKOLA JE OTEVŘENA! Učíme také on-line. Kontaktujte nás a my znovu nastavíme vaše kurzy. Řešení najdeme. +420 732 941 841


Lektoři

Ing.Martin Přibyl, Ph.D.

Martin je odborník na první dojem, budování značky a komunikaci. Rád sdílí zkušenosti ze své více než patnáctileté praxe. Jeho tréninky a semináře jsou plné praktických příkladů a inspirace, kterou můžete hned začít žít.

martin

Lada Adámková

Přes 20 let zkušeností na poli marketingu, komunikace, PR a internal relationships pozicích Ladu naučilo, že za vším dobrým i tím opačným stojí komunikace a vztah. Za úspěchem i pádem firmy. Ví, jak rozpoznat krizi a jak se zachovat. Ví, že někdy je třeba velké diplomacie a někdy mluvit narovinu. A že i v podnikání platí, že lhát se nemá:)
Při svých workshopech klade důraz na autentickou a pohodovou atmosféru. Krok za krokem rozkrývá  podstatu problému, aniž by si toho mnozí všimli. Společně pak celá skupina nachází řešení.

Další velkou zálibou jsou motivační workshopy a komunikace na sociálních sítích. Když nekomunikuje, což dělá vlastně skoro pořád, jezdí na kole po lese a touží po štěněti labradora.

více o ní najdete na www.ladaadamkova.com

Lada

 

Mgr. Ing. Václav Horák, Ph.D.

Václav se již více než 10 let věnuje projektovému řízení v různých oblastech automobilového průmyslu. Před tím, mimo jiné, pracoval například v Akademii věd ČR. Získané zkušenosti z různých oborů mu umožňují pracovat s nadhledem. Při řízení projektového teamu považuje za hlavní zásady slušnost, orientaci na výkon a efektivní proces, který vede k určeným cílům.

Václav Horák